skip to Main Content

Tylko dla ciebie

Super oferta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

300 %

Zwiększenia wydajności

2 000

Zadowolonych klientów

Super

Okazja dla twojej rodziny

Opal Waterjet Combo

Zakres usług

Klimatyzatory to nasza pasja! W ofercie posiadamy całą gamę urządzeń pochodzących prosto od prestiżowych, a co istotniejsze, niezawodnych marek takich jak Mitsubishi Electric, Daikin, Midea, Rotenso, LG, Fujitsu, Samsung, Kaisai.

Jak działamy?

Po dokładnych oględzinach miejsca, w którym ma się znaleźć instalacja, starannie dobieramy urządzenie. Zależy nam na gwarancji pełnej wydajności, przy zmaksymalizowaniu energooszczędności.

Oferujemy

kompleksowe usługi serwisowe, w skład których wchodzi również konserwacja. Odpowiednio zadbane urządzenie posłuży użytkownikowi wiele lat, nie narażając go na utratę zdrowia.

Klimatyzatory ścienne

to doskonale spełnią swoją rolę w domach, mieszkaniach, restauracjach, hotelach czy biurach. 

Urządzenie jest montowane na ścianie, co pozwala zarówno na maksymalną oszczędność przestrzeni przypodłogowej, jak i wkomponowanie go w prawie każde pomieszczenie. 

To jedno z najczęściej montowanych urządzeń ze względu na swoją budowę oraz gabaryty. Montaż jest prosty i przebiega szybko. Urządzenie w podstawowym pakiecie posiada funkcje chłodzenia, grzania, osuszania oraz wentylowania pomieszczenia. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory typu split produkowane przez LG, FUJITSU, SAMSUNG, MITSUBISHI, ROTENSO, DAIKIN oraz MIDEA.

Klimatyzatory kasetonowe

montowane najczęściej w galeriach handlowych, sklepach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, czyli tam gdzie w grę wchodzi naprawdę duża przestrzeń. Bardzo łatwo je rozpoznać, ponieważ są instalowane w konstrukcji sufitów podwieszanych. Najczęściej montowane są w konfiguracji split. Do ich głównych zalet należy wysoka efektywność oraz energooszczędność. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory kasetonowe producentów takich jak Samsung, Midea, Daikin czy Mitsubishi

Klimatyzatory kanałowe

dedykowane są tym, którym zależy na dyskretnym i delikatnym działaniu urządzenia. Dlaczego? Ponieważ są montowane w sposób niezauważalny na pierwszy rzut oka.

Bardzo często instalowane są w domkach letniskowych i jednorodzinnych, pokojach hotelowych, instytucjach komercyjnych.W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory kanałowe producentów takich jak Fujitsu, LG, Samsung, Midea, Daikin, Rotenso oraz Mitsubishi.

Klimatyzatory typu multisplit

najlepsze rozwiązanie, gdy chcesz ochłodzić/ogrzać więcej niż jedno pomieszczenie. W wym systemie jednostka zewnętrzna obsługuje jednocześnie nawet 6 jednostek wewnętrznych. Dzięki instalowaniu tylko 1 jednostki zewnętrznej, to rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne oraz wzmacnia walory estetyczne.

Część urządzeń posiada zamontowaną pompę ciepła, co pozwala na ogrzanie pomieszczeń w zimniejsze dni. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory typu multi split produkowane przez LG, FUJITSU, SAMSUNG, MITSUBISHI, ROTENSO, DAIKIN oraz MIDEA.

Klimatyzatory ścienne

To jedno z najczęściej montowanych urządzeń

Klimatyzatory ścienne

To jedno z najczęściej montowanych urządzeń

Klimatyzatory ścienne

To jedno z najczęściej montowanych urządzeń

Klimatyzatory ścienne

To jedno z najczęściej montowanych urządzeń

Podstawowy montaż klimatyzacji

Montaż urządzenia ściennego na wysokości do 3m

Jedno przebicie w ścianie niekonstrukcyjnej

Grawitacyjne odprowadzenie skroplin do 3m długości

Uruchomienie i sprawdzenie działania

Montaż agregatu zewnętrznego na wsporniku ściennym na wysokości do 3m

Długość instalacji do 3m długości

Wykonanie próżni w instalacji

Wyniesienie odpadów przed budynek w miejscu wskazanym przez inwestora

  Adres firmy

  Firma Handlowo-Usługowa
  KLIMA-POL
  ul. Drohobycka 1
  59-220 Legnica

  Kontakt

  tel. 76 721 96 74
  fax 76 743 70 04
  kom. 609 645 342