skip to Main Content

Tylko dla ciebie

Wentylacje

Instalacje wentylacji mechanicznej, abyś oddychał świeżym powietrzem

Wymiana powietrza to zdrowie!

Wentylacja to jedno z urządzeń odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej jakości środowiska wewnętrznego, w tym wielkości wymiany powietrza, jego czystości, temperatury, wilgotności względną oraz prędkości ruchu w pomieszczeniu (oczywiście zgodnie z obowiązującymi przepisami!)

Zespół Klima-Pol oferuje kompleksową obsługę w zakresie instalacji oraz konserwacji i przeglądu systemu. Każdego klienta, niezależnie od wielkości zlecenia, przeprowadzamy przez cały proces.

Projektowanie kompletnych instalacji wentylacyjnych

to doskonale spełnią swoją rolę w domach, mieszkaniach, restauracjach, hotelach czy biurach. Urządzenie jest montowane na ścianie, co pozwala zarówno na maksymalną oszczędność przestrzeni przypodłogowej, jak i wkomponowanie go w prawie każde pomieszczenie. To jedno z najczęściej montowanych urządzeń ze względu na swoją budowę oraz gabaryty. Montaż jest prosty i przebiega szybko. Urządzenie w podstawowym pakiecie posiada funkcje chłodzenia, grzania, osuszania oraz wentylowania pomieszczenia. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory typu split produkowane przez LG, FUJITSU, SAMSUNG, MITSUBISHI, ROTENSO, DAIKIN oraz MIDEA.

Instalacja central wentylacyjnych

dedykowane są tym, którym zależy na dyskretnym i delikatnym działaniu urządzenia. Dlaczego? Ponieważ są montowane w sposób niezauważalny na pierwszy rzut oka. Bardzo często instalowane są w domkach letniskowych i jednorodzinnych, pokojach hotelowych, instytucjach komercyjnych.W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory kanałowe producentów takich jak Fujitsu, LG, Samsung, Midea, Daikin, Rotenso oraz Mitsubishi.

Montaż wentylacji mechanicznej

montowane najczęściej w galeriach handlowych, sklepach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, czyli tam gdzie w grę wchodzi naprawdę duża przestrzeń. Bardzo łatwo je rozpoznać, ponieważ są instalowane w konstrukcji sufitów podwieszanych. Najczęściej montowane są w konfiguracji split. Do ich głównych zalet należy wysoka efektywność oraz energooszczędność. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory kasetonowe producentów takich jak Samsung, Midea, Daikin czy Mitsubishi.

Instalacja rekuperacji w domkach jednorodzinnych

najlepsze rozwiązanie, gdy chcesz ochłodzić/ogrzać więcej niż jedno pomieszczenie. W wym systemie jednostka zewnętrzna obsługuje jednocześnie nawet 6 jednostek wewnętrznych. Dzięki instalowaniu tylko 1 jednostki zewnętrznej, to rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne oraz wzmacnia walory estetyczne. Część urządzeń posiada zamontowaną pompę ciepła, co pozwala na ogrzanie pomieszczeń w zimniejsze dni. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory typu multi split produkowane przez LG, FUJITSU, SAMSUNG, MITSUBISHI, ROTENSO, DAIKIN oraz MIDEA.

Zakres usług

Nasze usługi świadczymy w Legnicy oraz w innych miejscowościach znajdujących się na Dolnym Śląsku. Wentylacje montowaliśmy już w Złotoryi, Jaworze, Kamiennej Górze, Polkowicach, Chojnowie, Chocianowie, Strzegomiu i wielu innych.

Nasza baza znajduje się w Legnicy i to stąd wyruszamy do Was!

Podstawowy montaż wentylacji obejmuje:

Projekt instalacji

Przygotowanie do montażu

Instalacja wentylacji mechanicznej na poddaszu

Przejście instalacji między piętrami

Montaż na parterze

Regulacja czerpni i wyrzutni

Uruchomienie i sprawdzenie działania

Montaż rekuperacji

Jak działamy?

Finalnym krokiem jest odpowiednie wyregulowanie całego systemu, które decyduje o jej prawidłowym funkcjonowaniu.

Adres firmy

Firma Handlowo-Usługowa
KLIMA-POL
ul. Drohobycka 1
59-220 Legnica

Kontakt

tel. 76 721 96 74
fax 76 743 70 04
kom. 609 645 342

Masz pytania? Napisz do nas!

Odpowiemy na każde, a indywidualną wycenę otrzymasz za darmo.