skip to Main Content

Klimatyzacja

Wybierz rozwiązanie, które pozwoli Ci stworzyć dobry klimat niezależnie od przestrzeni.

Czy wiesz czym różnią się urządzenia do klimatyzacji?

Klimatyzatory ścienne

to doskonale spełnią swoją rolę w domach, mieszkaniach, restauracjach, hotelach czy biurach. Urządzenie jest montowane na ścianie, co pozwala zarówno na maksymalną oszczędność przestrzeni przypodłogowej, jak i wkomponowanie go w prawie każde pomieszczenie. To jedno z najczęściej montowanych urządzeń ze względu na swoją budowę oraz gabaryty. Montaż jest prosty i przebiega szybko. Urządzenie w podstawowym pakiecie posiada funkcje chłodzenia, grzania, osuszania oraz wentylowania pomieszczenia. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory typu split produkowane przez LG, FUJITSU, SAMSUNG, MITSUBISHI, ROTENSO, DAIKIN oraz MIDEA.

Klimatyzatory kanałowe

dedykowane są tym, którym zależy na dyskretnym i delikatnym działaniu urządzenia. Dlaczego? Ponieważ są montowane w sposób niezauważalny na pierwszy rzut oka. Bardzo często instalowane są w domkach letniskowych i jednorodzinnych, pokojach hotelowych, instytucjach komercyjnych.W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory kanałowe producentów takich jak Fujitsu, LG, Samsung, Midea, Daikin, Rotenso, Gree, Innove, Kaisai, Toshiba, Panasonic, MDV oraz Mitsubishi.

Klimatyzatory kasetonowe

montowane najczęściej w galeriach handlowych, sklepach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, czyli tam gdzie w grę wchodzi naprawdę duża przestrzeń. Bardzo łatwo je rozpoznać, ponieważ są instalowane w konstrukcji sufitów podwieszanych. Montowane są w split, multi-split, vrf. Do ich głównych zalet należy wysoka efektywność oraz energooszczędność. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory kasetonowe producentów takich jak Samsung, Midea, Daikin czy Mitsubishi.

Klimatyzatory typu multisplit

najlepsze rozwiązanie, gdy chcesz ochłodzić/ogrzać więcej niż jedno pomieszczenie. W wym systemie jednostka zewnętrzna obsługuje jednocześnie nawet 6 jednostek wewnętrznych. Dzięki instalowaniu tylko 1 jednostki zewnętrznej, to rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne oraz wzmacnia walory estetyczne. Niemalże wszystkie jednostki posiadają zamontowaną pompę ciepła, co pozwala na ogrzanie pomieszczeń w zimniejsze dni. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory typu multi split produkowane przez LG, FUJITSU, SAMSUNG, MITSUBISHI, ROTENSO, DAIKIN oraz MIDEA.

Zakres usług

Klimatyzatory to nasza pasja! W ofercie posiadamy całą gamę urządzeń pochodzących prosto od prestiżowych, a co istotniejsze, niezawodnych marek takich jak Mitsubishi Electric, Daikin, Midea, Rotenso, LG, Fujitsu, Samsung, Kaisai.

Weź z nami głęboki oddech!

Podstawowy montaż klimatyzacji obejmuje:

Montaż urządzenia ściennego na wysokości do 3m

Montaż agregatu zewnętrznego na wsporniku ściennym na wysokości do 3m

Jedno przebicie w ścianie niekonstrukcyjnej

Długość instalacji do 3m

Grawitacyjne odprowadzenie skroplin do 3m długości

Wykonanie próżni w instalacji

Uruchomienie i sprawdzenie działania

Wyniesienie odpadów

Jak działamy?

Po dokładnych oględzinach miejsca, w którym ma się znaleźć instalacja, starannie dobieramy urządzenie. Zależy nam na gwarancji pełnej wydajności, przy zmaksymalizowaniu energooszczędności.

 

Oferujemy również kompleksowe usługi serwisowe, w skład których wchodzi również konserwacja. Odpowiednio zadbane urządzenie posłuży użytkownikowi wiele lat, nie narażając go na utratę zdrowia.

Nasze biuro

tel. 76 721 96 74
fax 76 743 70 04
klimapol@klimapol.eu

Firma Handlowo-Usługowa
KLIMA-POL
ul. Drohobycka 1
59-220 Legnica

Napisz do nas

    Znajdź nas