skip to Main Content

Nasza oferta obejmuje urządzenia do klimatyzacji różnego rodzaju.

 • Klimatyzatory ścienne – to doskonale spełnią swoją rolę w domach, mieszkaniach, restauracjach, hotelach czy biurach. Urządzenie jest montowane na ścianie, co pozwala zarówno na maksymalną oszczędność przestrzeni przypodłogowej, jak i wkomponowanie go w prawie każde pomieszczenie. To jedno z najczęściej montowanych urządzeń ze względu na swoją budowę oraz gabaryty. Montaż jest prosty i przebiega szybko. Urządzenie w podstawowym pakiecie posiada funkcje chłodzenia, grzania, osuszania oraz wentylowania pomieszczenia. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory typu split produkowane przez LG, FUJITSU, SAMSUNG, MITSUBISHI, ROTENSO, DAIKIN oraz MIDEA.

 • Klimatyzatory kasetonowe – montowane najczęściej w galeriach handlowych, sklepach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, czyli tam gdzie w grę wchodzi naprawdę duża przestrzeń. Bardzo łatwo je rozpoznać, ponieważ są instalowane w konstrukcji sufitów podwieszanych. Najczęściej montowane są w konfiguracji split. Do ich głównych zalet należy wysoka efektywność oraz energooszczędność. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory kasetonowe producentów takich jak Samsung, Midea, Daikin czy Mitsubishi

 • Klimatyzatory kanałowe – dedykowane są tym, którym zależy na dyskretnym i delikatnym działaniu urządzenia. Dlaczego? Ponieważ są montowane w sposób niezauważalny na pierwszy rzut oka. Bardzo często instalowane są w domkach letniskowych i jednorodzinnych, pokojach hotelowych, instytucjach komercyjnych.W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory kanałowe producentów takich jak Fujitsu, LG, Samsung, Midea, Daikin, Rotenso oraz Mitsubishi.

 • Klimatyzatory typu multisplit – najlepsze rozwiązanie, gdy chcesz ochłodzić/ogrzać więcej niż jedno pomieszczenie. W wym systemie jednostka zewnętrzna obsługuje jednocześnie nawet 6 jednostek wewnętrznych. Dzięki instalowaniu tylko 1 jednostki zewnętrznej, to rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne oraz wzmacnia walory estetyczne. Część urządzeń posiada zamontowaną pompę ciepła, co pozwala na ogrzanie pomieszczeń w zimniejsze dni. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory typu multi split produkowane przez LG, FUJITSU, SAMSUNG, MITSUBISHI, ROTENSO, DAIKIN oraz MIDEA.

Zakres usług

Klimatyzatory to nasza pasja! W ofercie posiadamy całą gamę urządzeń pochodzących prosto od prestiżowych, a co istotniejsze, niezawodnych marek takich jak Mitsubishi Electric, Daikin, Midea, Rotenso, LG, Fujitsu, Samsung, Kaisai.

Jak działamy?
Po dokładnych oględzinach miejsca, w którym ma się znaleźć instalacja, starannie dobieramy urządzenie. Zależy nam na gwarancji pełnej wydajności, przy zmaksymalizowaniu energooszczędności.

Oferujemy również kompleksowe usługi serwisowe, w skład których wchodzi również konserwacja. Odpowiednio zadbane urządzenie posłuży użytkownikowi wiele lat, nie narażając go na utratę zdrowia.

Weź z nami głęboki oddech!


Podstawowy montaż klimatyzacji obejmuje:

 • Montaż urządzenia ściennego na wysokości do 3m
 • Montaż agregatu zewnętrznego na wsporniku ściennym na wysokości do 3m
 • Jedno przebicie w ścianie niekonstrukcyjnej
 • Długość instalacji do 3m długości
 • Grawitacyjne odprowadzenie skroplin do 3m długości
 • Wykonanie próżni w instalacji
 • Uruchomienie i sprawdzenie działania
 • Wyniesienie odpadów przed budynek w miejscu wskazanym przez inwestora

Ale oczywiście możemy duuużo więcej 🙂

Działamy na terenie całego województwa Dolnośląskiego!

❤ stanowi Legnica, w której znajduje się siedziba. To stąd wyruszamy na montaże do Chojnowa, Polkowic, Świdnicy, Jawora, Kamiennej Góry, Wałbrzycha czy Środy Śląskiej.

Tworzymy dobry klimat niezależnie od kierunku! 🔁