skip to Main Content

Zaufaj fachowcom

Zestawienie skrojone pod Ciebie.
Nie wiesz co wybrać ? Nie przejmuj się zadzwoń na pewno pomożemy 🙂


Co wybrać: Mitsubishi? Midea? LG?

Należy mieć świadomość, że mnóstwo popularnych marek nie jest jednocześnie producentem, i najczęściej dotyczy to urządzeń z tzw. średniej półki.

Wyższa półka to między innymi:
-Mitsubishi
-Daikin
-Fujitsu/Fuji Electric
-Panasonic
-Toshiba.
(lista zawiera urządzenia popularne na polskim rynku)
Te urządzenia nie występują pod innymi brandami.

Natomiast w tzw. średniej półce najbardziej znane marki(LG i Samsung) również nie występują pod innymi brandami, natomiast znakomita większość pozostałych znanych marek(również wymieniam tylko część znanych na naszym lokalnym rynku) to brandy jednego z trzech producentów:
1. Midea;
2. Gree;
3. AUX.

Największy udział na światowym rynku ma Midea. Tego producenta najczęściej znajdziemy pod innymi brandami, wymienię tylko kilka, które występują na naszym regionie:
a) Rotenso(większość modeli)
b) MDV
c) Lennox
d) Kaisai

Kolejna, niemal identyczna pod kątem udziału na światowym rynku marka to Gree, na naszym lokalnym rynku występuje np. pod brandem Innova, niektóre Rotenso.

Trzeci pod kątem wielkości udziałów w rynku producent to AUX, na naszym lokalnym rynku występuje np. pod brandem Sevra.

Powyższy poradnik ma wyjaśnić, że nieważne czy wybiorą Państwo np. markę Kaisai, Rotenso czy Midea – to w każdym przypadku będzie jednostka od jednego producenta, często nawet z tożsamym modelem(np. Midea Blanc = Rotenso Ukura = Kaisai Fly = MDV Aroma). Podobnie wybierając szwedzką markę Innova decydują się Państwo na urządzenia produkowane przez Gree, również często w tożsamym modelu.

Oczywiście zawsze jeśli mają Państwo wątpliwości, który z modeli będzie najodpowiedniejszy służymy pomocą i odpowiemy na każde pytanie mailowe, telefoniczne czy zadane osobiście w siedzibie naszej firmy.

Nasze biuro

tel. 76 721 96 74
fax 76 743 70 04
klimapol@klimapol.eu

Firma Handlowo-Usługowa
KLIMA-POL
ul. Drohobycka 1
59-220 Legnica

Napisz do nas

    Znajdź nas